Koupelnová skříňka nad pračku Bonito

1 732 Kč

Dodání: 4-6 týdnů

Doprava: zdarma

Ježíšek se bude snažit, ale je možné, že to už nestihne. Při tomto zboží Vám už neumíme na 100% garantovat dodání do Vánoc.

Barva: 

Možnost vynesení zboží nebo asistence při vynesení zboží za příplatek. Ohledně ceny za vynášku budete kontaktováni operátorem infolinky telefonicky před potvrzením objednávky.

Více informací

Bonito je nástěnná funkční koupelnová skříň nad pračkou. K dispozici v nejmódnější paletě barev, skřiňka osvěží vzhled vaší koupelny tím, že do ní vnese dech modernity. Estetika však není jedinou hodnotou praktického kabinetu. Zařízení vybavené prostornými policemi a koupelnovým nábytkem s uzavřeným skříním vám umožní efektivně využívat dříve nevyvinutý prostor nad pračkou, čímž se zvyšuje skladovací prostor. Úspěšně tam umístíte praktické příslušenství, skryjete tekutiny a prací prášky a další užitečné věci v koupelně.


Rozměry:

šířka: 64 cm,
výška: 183 cm,
hloubka: 30 cm,

otevření pračky:
šířka: 61 cm,
výška: 89 cm


Provedení:

z laminované dřevotřískové desky o tloušťce 16 mm (není odolný proti vlhkosti a stížnosti na vodní napětí nejsou rozpoznány),
úchyty pro otevírání hliníkových dveří,
deska dokončená dýhou ABS o průměru 0,5 mm.
výrobek by měl být podle pokynů připojen ke stěně (pro bezpečnost), pro tento účel musí zákazník koupit hmoždinku vhodnou pro materiál, ze kterého je zdi vyrobena

Záruka: 24 měsíců

Parametry produktu

Šířka 64
Výška 183
Hloubka 30
Počet krabic 1
Hmotnost (kg) 26

Komentáře

Napsat komentář

Mohlo by Vás zajímat