Skříň Lily D4

8 708 Kč

Dodání: 2-4 týdny

Doprava: zdarma

Barva: 

Možnost vynesení zboží nebo asistence při vynesení zboží za příplatek. Ohledně ceny za vynášku budete kontaktováni operátorem infolinky telefonicky před potvrzením objednávky.

Více informací

Multifukční skříň s šuplíky Lily D4 je navržena pro snadné uložení Vašeho oblečení, díky čemuž bude vše na jednom místě. Vnitřní uspořádání je tvořeno policemi, šuplíky a šatní tyčí. Celá skříň je doplněna o stylové úchytky. Díky zrcadlům umístěným ve středu skříně bude celý interiér o něco větší. Zrcadlo je praktickým doplňkem, abyste si mohli zkontrolovat svůj outfit, než odejdete.

Skříň s šuplíky je důležitým prvkem, která by měl být v každé ložnici. Můžete do šuplíků schovat všechno spodní prádlo, ponožky a jiné kousky Vašeho oblečení. Kromě toho šatní skříň Lily D4, Vám zajistí, že budete mít vše na jednom místě a nemusíte běhat po bytě, abyste vše našli. Od teď budete mít vše po ruce, a to od spodního prádla až po bundy.

Rozměry:

  • šířka: 196 cm
  • výška: 200 cm
  • hloubka: 58 cm

Barva: výběr barevného provedení zde

Složení: dřevotřísková deska laminovaná (šatní tyč i police jsou v ceně)

Záruční doba: 24 měsíců

Parametry produktu

Šířka 196
Výška 200
Hloubka 58
Barva krém
Barva bílá
Druh skříně skříně klasické
Druh skříně s věšákovou tyčí
Druh skříně dveře na pant
Druh skříně se zrcadlem
Počet krabic 3
Hmotnost (kg) 174

Komentáře

5.00

Recenzie: 2

Dušan S

D4 - dobrá

Skříň je velmi pěkná a prostorná, za tu cenu parádní. Trošku jsem se potrápil s prohnutým laminem, ale vše se nakonec podařilo "eliminovat".

Miroslav

Skříň je velmi pěkná.

Skříň je velmi pěkná. Má hodně polic, mám ráda vše přehledně srovnané. Velké plus jsou šuplíky, nemusím kupovat další komodu.

Napsat komentář

Napsat komentář

Mohlo by Vás zajímat