Vážení zákazníci,

chceme vás ujistit, že doručování zboží u nás funguje nadále bez omezení. Aktuálně nemáme hlášeny žádné výpadky výroby ani dodání zboží od našich dodavatelů.

Doručování zboží

Přijali jsme důkladné hygienická opatření - zásilky předáváme našim řidičům a přepravcem bez osobního kontaktu se zaměstnanci skladu, řidiči jsou samozřejmě vybaveni ochrannou rouškou, dezinfikujeme kliky, vypínače, zařízení, pulty a další plochy.

Vzhledem k aktuální situaci bychom vás rádi požádali o pomoc při ochraně vašeho zdraví a také pro bezpečnost našich řidičů - doporučujeme zajistit si při přebírání zboží roušku nebo jinou ochranu obličeje - nosu a úst s tím, že řidič vám objednané zboží odevzdá u auta, v případě zájmu je možné využít službu vynáška zboží / asistovaná vynáška nadrozměrného nábytku za příplatek.

Platba za zboží

Chtěli bychom vás důrazně požádat o bezhotovostní platbu za vaše objednávky. Už naši rodiče nás učili, že peníze jsou "špinavé" a nemáme si je dávat do úst :). Všichni naši řidiči jsou proto vybaveni POS terminálem a tedy za objednávku můžete zaplatit vaší platební kartou. Některé objednávky však expedujeme externími přepravci, kteří tuto možnost platby nemají. V takovém případě bychom vás telefonicky požádali o úhradu objednávky ještě před jejím doručením.

Osobní odběr

Osobní odběr v našem skladě je z důvodu preventivních opatření dočasně nedostupný. Zboží vám velmi rádi bezpečně doručíme na vaši doručovací adresu.

Jsme tu pro vás a děláme vše pro to, abychom současnou nestandardní situaci společně zvládli. Můžete se na nás i naše řidiče spolehnout.

Způsoby dodání objednávky

dostawa_CZECHY.PNG

Termín dodání:

  • Vybrané kusy nábytku: rychlé dodání – do 10 pracovních dnů
  • Standardní termín dodání je 3-4 týdny
  • Termín dodání je uveden u každého výrobku

Nákup nábytku v 6 krocích:

  • Po vytvoření objednávky obdržíte potvrzující e-mail.
  • 1-3 pracovní dny před doručením zboží Vám zašleme e-mail s podrobnými informacmi o doručení.
  • Písemně potvrdíte převzetí zboží na dokument poskytnutý řidičem.
  • Zkontrolujete si nábytek jestli je vše jak má být
  • Případnou reklamaci nám zašlete pomocí online formuláře

Dodání vždy včas díky vlastnímu vozovému parku

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg