Způsoby doručení


Způsoby dodání objednávky

V Mirjan24 dodáváme objednávky vlastní dopravou v rámci celé země. Efektivní distribuční síť je založena na rozsáhlém vozovém parku s více než 200 nákladními a dodávkovými vozidly. Naši řidiči každý den cestují stovky kilometrů, aby co nejrychleji doručili nábytek z našeho e-shopu. Dynamický průběh tohoto procesu zajišťuje i tým logistiky, přičemž kolegové každý den analyzují situaci na silnici a nastavují nejkratší možnou cestu Vámi objednaného zboží k vám domů. Proces odeslání zboží nám umožňuje vybavit objednávky a dodávat objednané produkty ve stále kratším čase.


Certyfikat TCC Elite

Moderní vozový park pod společným logem Mirjan24 byl zařazen do elitní skupiny nejlepších dopravců dynamicky působících v průmyslu dopravních služeb nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí.

Získaný certifikát TCC Elite především potvrzuje, že flotila Mirjan24 splňuje nejvyšší požadavky včetně kvality vozů, pojistné ochrany a právních požadavků, jako i dobré pověsti společnosti na základě názorů přímých dodavatelů.

Vysoký standard nákladních a dodávkových vozidel poskytuje řidičům pohodlné pracovní podmínky a z hlediska logistických procesů je to záruka efektivního toku zboží po celé zemi a po celé Evropě, se zvláštním důrazem na západní trhy.

Naše sklady:


Logistické centrum Mirjan24 – Mroczeń 

Dynamický rozvoj společnosti nás vedl k rozhodnutí postavit Moderní Logistické Centrum. Tento krok nám umožní ještě efektivnější zpracování objednávek. Budova je situována na strategickém místě, blízko uzlu Baranów, který spojuje dvě rychlostní silnice – již existující S8 a část trasy S11. Komplex o rozloze 30 000 m2 výrazně zefektivní dodávání produktů zákazníkům v celé Evropě. Objekt je vybaven víceúrovňovými regály, specializovanými nakládacími rampami, integrovaným počítačovým systémem a inovativními vysokozdvižnými vozíky, splňujíc nejvyšší skladové standardy. Použité technologie zaručují snadnou technickou obsluhu, bezpečnost skladovaného zboží a efektivnost prodejního systému.


Mosonmagyaróvár

V Mosonmagyaróvár dobře koordinovaný tým neustále zajišťuje efektivní služby a rychlou implementaci. Sklad o rozloze 2 400 m2 se nachází na strategickém místě, díky čemuž máme rychlý přístup k hlavním tahem a dálnicím, což výrazně usnadňuje efektivní distribuci nábytku a doplňků objednaných online.

Nabízíme bezplatné doručení vlastní dopravou, díky které se nábytek bezpečně dostane na zákazníkem určenou dodací adresu.

9200 Mosonmagyaróvár, Alkotmány u 21, Maďarsko


Strada Constructorilor 10, Targoviste, Dâmboviţa, 130086, Rumunsko

Bukareszt

Klademe velký důraz na bezpečnost výrobků, které prodáváme a na rychlé doručování. Proto máme funkční sklady i na území Rumunska. To vše pro zefektivnění a bezproblémové objednávání a zároveň pro kupující možnost doručení již do 24 hodin!

Součástí komplexu je sklad v Bukurešti o rozloze více než 1 400 m², kde 12 zaměstnanců vyřizuje objednávky přicházející z jihu země.


Baia Mare

Síť vlastních skladů pokrývá strategická místa v celé zemi. Jednou z nich je Baia Mare, kde se nachází sklad o rozloze téměř 2 500 m2. Umožňuje skladování výrobků a zaručuje dynamickou realizaci objednávek přicházejících ze severu, východu a západu, jakož i ze středu země.

Fabricii, č. 7A Baia Mare, Maramures, Rumunsko


Mezinárodní dosah Mirjan24Dodávka vždy včas díky obrovské flotile vozidel