Sestavy sedacích souprav

 (Počet produktů: 34)

Sedací sestavy

Obývací pokoj není pouze místem setkávání, ale také místem odpočinku. Nezbytným prvkem umožňujícím příjemné uvolnění je pohodlná pohovka a křeslo.

V kategorii sedací sestavy předkládáme zajímavá řešení na zařízení obývacích pokojů. Připravte si vlastní projekt a vyberte si pro vás ideální sestavu.

Naše firma používá velmi kvalitní a dobře zvolené materiály, a díky tomu je každý kus nábytku velmi dobře zpracovaný. S velkou péčí dbáme na to, aby používání našich pohovek bylo na nejvyšší úrovni, proto pracujeme s polyuretanovou pěnou a vlnitými pružinami. Pevný dřevěný rám je zárukou spokojeného trávení volného času.

V naší nabídce zahrnujeme i praktické a atraktivní sedací sestavy. Najdete u nás rozkládací pohovky, pohovky s úložným prostorem i standartní typy. Sedací sestavy u nás nabízíme v kombinaci 3+2, 3+1+1, 2+1 nebo 3+2+1.

Máme nejlepší ceny na trhu, podívejte se na jakoukoli sedací sestavu – ceny jsou velmi atraktivní, že?

V závislosti na tom, jaké funkce má splňovat vaše sedací sestava, jsme níže připravili jejich prezentaci dle typového rozdělení.

Moderní sedací sestavy

Návrháři interiérů stále častěji nabízejí ve svých aranžmá moderní vybavení dle světových moderních trendů. Kraluje v nich lesklý povrch, ozdobné prošívání, dekorativní prvky inspirované krystaly. Příkladem takové výjimečné kompozice je Sedací sestava Gustavo, která spojuje efekt domácího tepla a módních standardů. Překvapte své známé a utvořte ve svém obývacím pokoji „artový“ prostor pro setkávání.

Stylové sedací sestavy

Svět přepychu je současným lídrem v zařizování obývacích pokojů. Masivní konstrukce vzbuzuje pocit luxusu. Postarejte se, aby vaše domácnost byla ideální pro každodenní odpočinek a rozhovory s nejbližšími. Vkusným řešením je sedací souprava Elisia, kde můžete jednotlivé části ustavit podle vlastního uvážení.

Zcela ženské sedací sestavy

Každá žena touží zařídit si svůj dům podle vlastního originálního stylu. Symbolem ženství je květovaný motiv. Zcela určitě bude zajímavým nápadem vybavit obývací pokoj pohovkou s květovaným čalouněním. Přesně takovou nabídku máme pro Vás – sedací souprava Nicea. Vneste do svého domu závan jara bez ohledu na počasí, které je za oknem.

Klasické sedací sestavy

Vyplatí se vsadit na klasiku, protože je to výběr nadčasový. V naší nabídce představujeme širokou barevnou škálu, výběr sedací soupravy se tak stává příjemnou záležitostí. Neplýtvejte časem, už teď se podívejte na sedací sestavu Vivus, je to opravdu dobrá volba.

Výběr je ve vašich rukou

Přejděte na stránky našeho obchodu, vyberte si pro sebe tu nejlepší sedací sestavu a radujte se z ní při každodenním používání.

Máme pro vás skvělou zprávu – na všechen náš nábytek se vztahuje záruka 24 měsíců. A doprava? Samozřejmě je zcela zdarma.