Rohové sedací soupravy

 (Počet produktů: 260)
na stránce

Rohové sedací soupravy

Není pravda, že rohová sedací souprava zabere v obývacím pokoji více místa než běžná pohovka nebo křesla. Je to proto, že zabírá místo, které většinou zůstává nevyužité a to je v rohu pokoje. Díky němu můžeme získat více místa na odpočinek a v obývacím pokoji zůstane dosti volného prostoru například na velký stůl. Ve velkém pokoji je možné rohovou sedačku umístit tak, aby opticky oddělila pokoj např. na část odpočinkovou a na jídelnu. V takovém případě je nutné umístit jeden z boků sedačky ke stěně a druhý do prostoru.

Pro osoby, které rády přijímají hosty, bude nejlepším řešením zakoupení rozkládací rohové sedací soupravy. Díky ní můžete změnit obyvák v pokoj pro hosty a lehce vyčarovat pohodlnou, zpravidla dvoumístnou postel. Tato funkce se určitě osvědčí i během lenivých večerů před televizí.

Vhodné materiály?

Rohová sedačka je většinou největším kusem nábytku v obývacím pokoji, proto je velmi důležité správně vybrat jeho barvu. Temné odstíny se osvědčují jen ve velkých prostorech. V menších pokojích bude takovýto nábytek působit těžce a celý pokoj pak vypadat přeplněně. Lepší je se také vyhnout příliš jasným barvám – sedací soupravy v příliš jasných barvách utlumí do pozadí ostatní nábytek i dekorace. Milovníci barevných interiérů mohou samozřejmě rozveselit svou sedačku výběrem barevných polštářků a dek. Zajímavého efektu můžete také docílit umístěním barevných křesel nebo taburetu do těsné blízkosti gauče.

K velmi elegantním patří kožené rohové soupravy. Často však mohou vytvářet dojem těžkopádnosti, zvláště pokud má kůže tmavý odstín. Proto se dobře vyjímají jen ve velkých pokojích. Mnohem příjemnější a praktičtější jsou levné čalouněné rohové sedací soupravy. U nich můžete volně upravovat a sestavovat barvy, aby ladily k celkovému interiéru. Funkční voděodolné materiály? Není problém! I ty najdete v naší nabídce. V různých vzorech a barvách.

Funkce

Jednou z nejdůležitějších funkcí rozkládacích sedaček je jejich užitková plocha. Jedná se o praktický nábytek, hlavně pokud se jedná o přijímání hostů a trávení času s rodinou před televizí. Zaručuje, že nikdo nezůstane bez svého místa k sezení.

Velmi praktické rozkládací sedací soupravy nabízí možnost příležitostného spaní. Umožňují, aby se váš pěkný obývací pokoj změnil v jedinečnou a všestrannou ložnici. Je ideálním řešením v případech, kdy potřebujeme další místo na spaní pro nečekané hosty.

Úložný prostor – jestliže rohová sedací souprava slouží k příležitostnému spaní, úložný prostor se postará o zachování pořádku v pokoji. Je možné v něm schovávat nejen peřiny a deky, ale také přebytečné předměty každodenní potřeby, a dokonce i hračky. Nastavitelné opěrky hlavy a područky – to jsou zlepšení, která zvýší pohodlí uživatele, což je jedna z důležitých vlastností u nábytku určeného k odpočinku. Sedací soupravu je možné vždy perfektně přizpůsobit individuálním potřebám. Umožní nám odpočinout si a oddychnout po těžkém dni a zároveň se těšit z je skvělého vzhledu.

„Není jak doma“ – tahle věta bude znít mnohem přesvědčivěji, jestliže se v obývacím pokoji objeví pohodlná rohová sedací souprava. Jedná se o ideální nábytek sloužící k odpočinku, který maximálně využívá dostupného místa. U nás najdete, co hledáte. Nabízíme malé i velké rohové sedací soupravy, vyrobené z ekokůže i jiných potahových látek, které si můžete volně vybrat a aranžovat ve svém interiéru. Díky nám bude váš pokoj vypadat efektně a elegantně.