Karel28, Praha

Mohu říct jen to nejlepší: expresní doručení, montáž, to se nedá ani tak nazvat, sedačka byla složena za pár minut, nábytek je dobře vyrobený, pohodlný, působivý, masivní. Jsme velice spokojeni.

         

Darina, Most

Bála jsem se nákupu přes internet, ale všechno bylo v pořádku. Dodání velice rychlé, příjemná komunikace a rozumné ceny.

Jedinou nevýhodou je, že se nedá určit přesný čas dodání.

         

Veronika_88, Kolín

Příjemná komunikace s prodávajícím. Rychle reagují na požadavky a dotazy. Dodání proběhlo v oznámeném termínu. I přes drobný problém s chybějícími díly – doporučuji!

Chybějící montážní kolíky.

         

Richard K., Raspenava

Rychlé a bezplatné dodání. Příjemný kontakt s prodávajícím. Nábytek vysoké kvality. Doporučuji všem!

         

Denisa_1, Ostrava

Objednaná postel byla dodána v balících v rozloženém stavu. Matrace je pohodlná, i když jsem si myslela, že bude o trochu tvrdší. Trošku byl problém se složením, ale manžel si poradil

         

Petr666, Hodonín

Nákup byl OK. Komunikace s prodávajícím suprová. Dodání rychlé a bezproblémové. Bydlím na špatně přístupném místě, požádal jsem o pomoc s vykládkou pány – jedno velké plus! Doporučuji a zdravím!

         

Marie_26, Polička

Určitě zde budu ještě nakupovat! Nízká cena za dobrou kvalitu. Rychlé dodání. Komunikace – velice pozitivní!

         

Lukáš N., Přerov

Vynikající telefonní kontakt. Vše vysvětleno do nejmenších detailů. Dostal jsem to, co jsem si objednal – objednávka se shoduje s obrázky a popisem. Doporučuji a děkuji za příjemnou a užitečnou spolupráci.

         

Mati1982, Nové Město

Některé díly chyběly, ale vše bylo ihned kompenzováno. Komunikace prvotřídní, doprava také, jen trochu delší dodací doba. Postel je super, celkově určitě doporučuji.

Dlouhá čekací doba na postel.

         

Dom., Mělník

Pokud jde o kvalitu nábytku, nemám co dodat. Všechno ok: doprava, komunikace, zboží.

Komoda se ukázala být o trochu menší než na obrázku, ale byla to moje vina, špatně jsem poměřil.

         

P. V., Ostrava

Obývací stěna vypadala na obrázku mnohem větší. Problém byl s jednou skleněnou policí, byla prasklá. Po podání reklamace bylo vše rychle napraveno. Dobrá komunikace.

jeden díl poškozený

Jméno
Město
Plusy
Mínusy