Nábytek podle místnosti

 (Počet produktů: 3919)

Podkategorie

na stránce

O zařizování vlastního "M4" sní ve spánku mnoho lidí. Myšlenky se točí kolem všech místností najednou a začínají se hromadit do jedné velké neznámé. Jak se z tohoto zmatku dostat a uspořádat každý pokoj v příjemné atmosféře a zachovat celkovou vyváženost a současně se nezbláznit? Měli byste se zaměřit na každou místnost samostatně a uspořádat je po etapách. Víte však co nemůže chybět ve Vašem interiéru?

Podíváme se na každou místnost:

Obývací pokoj

Obývací pokoj pokoj je místem, kde trávíte v průběhu dne hodně času po boku svých blízkých. Abyste si mohli naplno užít společné chvíle se svými blízkými musíte je mít na čem trávit, o to víc se do velkého obýváku hodí rohová sedací souprava, na kterou se díky velkým rozměrům vejde velký počet lidí. Naopak do menších místností si můžete vybrat pohovku která vypadá hezky a je poměrně malá. Předpokládáme také, že v obývacím pokoji chcete mít televizi a také, že ji budete chtít na něco postavit, proto se Vám pravděpodobně bude hodit rtv stolek , do kterého můžete uložit také mnoho dalších předmětů. Pro milovníky inovativních interiérů doporučujeme komody do obývacího pokoje – velký výběr vzorů a barev Vám může způsobit závratě. Lidé, kteří se musí vejít do malého bytu často zvažují, zda do obývacího pokoje umístit skříň s posuvnými dveřmi, což je opravdu praktickým řešením. Takto vybavený obývací pokoj zajisté splní všechny Vaše požadavky.

Ložnice

Ložnice je místem odpočinku a relaxace po těžkém pracovním dni. Při výběru postele do ložnice , nezapomeňte na výběr správného rozměru, který musí být minimálně o 10 cm větší než nejvyšší osoba, která bude na posteli nocovat. Důležitou součástí ložnice je také matrace, která bude odpovědná za kvalitu Vašeho spánku. Pokud máte v plánu umístit skříně do ložnice tak Vám můžeme doporučit skříň s posuvnými dveřmi, která je praktická nebo skříň se zrcadlem, která opticky zvětší místnost. Také do komod v ložnici díky objemným šuplíkům můžete uložit například spodní prádlo.

Koupelna

Koupelna je královstvím jak žen, tak i mužů. Trávíme v ní čas v různých částech dne. To je důvod, proč je jednou z nejdůležitějších věcí v koupelně osvětlení. Stejně důležitý je také koupelnový nábytek. Nábytek proto, že samotná skříňka do koupelny nemusí stačit, zvláště u větší rodiny. Nábytek zajistí uložení všech potřebných věcí a udržení pořádku.

Kuchyně

Kuchyně je srdcem domu. Je to místo, kde pijete ranní kávu, připravujete jídlo, proto je důležité, aby kuchyňský nábytek byl správně rozmístěný a abyste měli vše po ruce. V mnoha kuchyních je umístění stolu dobrým řešením, protože poté můžete stolovat společně s celou rodinou a vychutnat si dobré jídlo. Ke stolu je samozřejmě potřeba vybrat pohodlné židle. Doplňky, dekorace a čerstvé bylinky Vám zpříjemní každodenní chvíle strávené v kuchyni.

Dětský nábytek

Každý, kdo má děti ví, jak obrovskou výzvou je uspořádání nábytku v dětském pokoji. Dost často se stává, že dětem se líbí jiný dětském pokoji. Dost často se stává, že dětem se líbí jiný dětský nábytek než rodičům. Dítě by zajisté do určité míry mělo mít možnost rozhodnout o tom, jak bude vypadat jeho dětská postel, protože právě dítě na ní bude odpočívat. Vše ostatní je otázkou kompromisu.

Předsíň

Předsíň je první místností, kterou uvidíte, při vstupu do domu nebo bytu. Jak jistě sami víte první dojem je ten nejdůležitější. Proto je velmi důležité uspořádání právě této místnosti. Ideální volbou zde určitě budou objemné rohové skříně. Velmi často se můžete setkat s šatní skříní v předsíni, je to moderní a praktické řešení. Nezapomeňte také na umístění  zrcadla. Je dobré zkontrolovat svůj outfit před odchodem z domu.

Při aranžování místnosti je důležité především pamatovat na její funkci a jaký má pro nás význam. Uspořádáním každé místnosti postupně získáte pořádek a harmonii při plánování Vašeho interiéru. Dle aktuálních trendů Vám pomůžeme dokonale sladit Váš interiér.