Pracovna

 (Počet produktů: 97)

Evoluce v systému práce i narůstající doba strávená na internetu činí domácí kancelář stále populárnější. Kancelář v bytě/domě je ideálním řešením pro malé firmy, na volné noze 'nebo když často využíváme možnost práce na dálku. Domácí kancelář je stále oblíbenějším trendem nejen z profesionálních důvodů. Usnadňuje „domácí management” – poskytuje místo, kde shromažďujeme důležité dokumenty, přehledy plateb a přijímáme plánované návštěvy.

Co naleznete v kanceláři:

Psací stůl – stálé místo pro Váš počítač, užitečnou tiskárnu a několik dalších potřebných zařízení. Při výběru správného typu psacího stolu  věnujte pozornost jeho výšce. Pokud potřebujete více místa k práci, vyberte si model s větší hloubkou. Díky tomu bez problémů postavíte na psací stůl notebook / monitor a získáte dodatečný prostor na bloček nebo dokumenty.

číst více ↓
na stránce

Křeslo do kanceláře  - pohodlné, s nastavitelnou výškou a ergonomickým tvarem, který kopíruje Vaše záda. Pokud je způsob práce sedavý, jsou tyto prvky velmi důležité. Praktické bude otočné křeslo

Regál – přítel pořádku a souladu v kancelářských prostorách. Tichý pomocník v organizaci a rychlém nalezení potřebných dokumentů. Široká nabídka regálů Vám umožní přizpůsobit Vaši kancelář Vašim preferencím a potřebám. Otevřené police jsou vhodné když potřebujete rychlý a snadný přístup ke složkám a jiným věcem. Uzavřené skříňky schovají nepotřebné nebo tajné dokumenty. Podstoupí zkoušku, při ukládání a pokládání předmětů na své místo, i když to není Vaší silnou stránkou.

V nabídce Mirajan24 najdete klasické regáły a police v moderním provedení. Moderní nábytek zajistí kanceláři designový charakter. Potřebujete hodně místa na ukládání? Vyberte si rohový regál, který efektivně využije dostupný prostor.