Komody

(Počet produktů: 292)
na stránce

Pokojové komody to je nejlepší způsob, jak dobře uspořádat interiér. Nezáleží na tom, zda je to obývací pokoj, pokoj pro mládež nebo dokonce předsíň, komoda si najde své uplatnění i příznivce. Komoda je ideálním místem pro ukládání dokumentů, oblečení, doplňků a spodního prádla. V závislosti na struktuře a provedení bude plnit konkrétní funkci. Najdete je mezi sestavami nábytku nebo jako samostatné modely.

Moderní pokojové komody

Mezi moderními pokojovými komodami najdete zároveň komody v minimalistickém tvaru i ve fantazijních tvarech. Nejčastěji se setkáme s modeli komod ve vysokém lesku nebo v barvách dřeva. Tyto komody jsou funkční a praktické. Mají LED osvětlení, prostorné zásuvky nebo bezúchytové přední otevírání skříněk a šuplíků.

Bílé pokojové komody

Na polském trhu s nábytkem bezprostředně vyhrávají bílé komody. Zaujali nás svou jednoduchostí, lehkostí a nevinností. Mohou mít různé styly. Jedna bude blýskavá v moderním lesku a v minimalistickém tvaru a jedna připomínající Provence, díky dřevěným prvkům a krémové bílé. Patinované bílé komody připomínají idylickou, rustikální atmosféru. Jindy bude tvořit dokonalý doplněk ve skandinávském stylu, kde se přírodní dřevo setkává s matným odrazem a se studenými bílými čely a korpusy.
Podívejte se na pokojové komody až ve 230 variantách. Váš dům nabere nový styl!