Taburety

 (Počet produktů: 28)

Taburety

Taburety jsou neodmyslitelnou součástí našich domácností. Spolu s objemným sedacími soupravami tvoří zajímavé a praktické interiérové uspořádání. Mohou být vyrobeny z mnoha materiálů: plyše, semiše, eko-kůže nebo z prošívané tkaniny. Jsou vhodné k většině stylizací a hodí se při nečekané návštěvě většího počtu osob. Některé z moderních taburetů - sedací pytle vyplněné polystyrenovým granulátem mohou přebírat různé tvary v závislosti na přání a potřebách jejích majitelů. Velké možnosti jejich použití vedou k tomu, že si naši zákazníci stále častěji vybírají sedací pytle jako nedílnou součást vybavení domácností. Nabízíme různé rozměry sedacích pytlů, které si můžete vybrat dle svých potřeb. Mnoho našich nabídek se vyznačuje neobvyklým designem. Sedací pytle jsou alternativním řešením do malých domácností, v kterých není dostatek místa na rohovou sedačku nebo pohovku. Tyto cenově příjemné doplňky je možné volně umístit, jejich lehkost usnadňuje rychlé a jednoduché přemístění. Níže představujeme různé typy taburetů a sedacích pytlů. Jsme přesvědčeni, že naše nabídka vás zaujme natolik, že se vám podaří vybrat si ten správný model.

Moderní taburety

Výrobci čalouněného nábytku se snaží neustále rozšiřovat svou nabídku o další, nové modely taburetů. Zákazníci pak často věnují pozornost moderním taburetům nezvyklých tvarů. Ozdobné prošívání zakončené krystalky, tvarované kovové nožky – to jsou pouze některá z realizovaných představ. Elegantní taburety potažené eko-kůží dodají interiéru velmi zajímavý vzhled. Moderní znamená také funkční, proto mají naše taburety i úložný prostor. Schováte v nich všechny potřebné věci. Pohodlí? Určitě. Všechny sedací části jsou vyplněny PUR pěnou. Použití různých materiálů umožnilo používání moderních taburetů nejen v domácnosti, ale také v restauračních prostorech, kavárnách, kancelářích nebo loftových bytech.

číst více ↓

Sedací vaky pro studenty

Po těžkém dni ve škole nadešel čas odpočinku. Příjemný materiál napomůže zaslouženému relaxu. K tomu se bude nejlépe hodit studentský sedací vak v ozdobném tvaru. Každý sportovní nadšenec najde v naší nabídce něco pro sebe. Nabízíme vaky ve tvaru fotbalového míče, baseballového míče, tenisáku nebo míče na basketbal. Díky široké barevné nabídce si vaše dítě vybere pro sebe ideální sedací vak.

Sedací vaky pro děti

Na našich stránkách najdete i pohádkové a barevné sedací vaky pro děti. Dítě potřebuje stabilní a pevnou ochranu, aby si nekřivilo záda. Sedací vak Sako je výborně tvarovaný a zaručuje příjemný odpočinek. Dětský taburet je natolik nízký, že nehrozí poranění během případného spadnutí. Z důvodu pohodlí vašeho dítěte je náš nábytek potažen materiálem příjemným na dotek. Malí milovníci Bolka a Lolka, aut nebo přírody budou nadšeni naší nabídkou dětských sedacích vaků.

Něco více než sedací vakt

Sedací vak s opěrkou byl navržen s myšlenkou na jeho případné přisunutí ke konferenčnímu stolku, kávovému stolku nebo psacímu stolu. Zajišťuje správné držení těla při sezení. Od standartních vaků se liší svým nezvyklým tvarem. V naší nabídce najdete i moderní vaky pro mládež.

Učení a zábava na vaku

Jestliže hledáte vhodné místo na čtení své oblíbené knížky, najdete ho zde. Vyberte si vak, který se vám nejvíce líbí a postavte ho do nejvíce osvětleného pokoje. Zcela určitě si odpočinete po dni plném dojmů. Vaše dítě se může na jednom z našich vaků výborně bavit. S našimi vaky zažijete úžasný relax.

Taburet snů

Hledáte ideální taburet do vašeho pokoje? Podívejte se do našeho obchodu. Najdete tam samé skvělé taburety i sedací vaky, které přitahují svými výraznými barvami, svádí skvělým designem a lákají nečekaným pohodlím. To vše pro plnou spokojenost našich zákazníků.

Všechen náš nábytek zahrnuje 24-měsíční záruku. Zaručujeme také dopravu zdarma až před vaše dveře.