Obývací pokoj

 (Počet produktů: 2263)

Obývací pokoj by mělo být místo s příjemným kouzlem, kde budete moci odpočívat a trávit čas s rodinou. Naše politika je, že byste měli trávit méně času hledáním nábytku do obývacího pokoje a více si ho užívat. Z tohoto důvodu nabízíme nábytek do obývacího pokoje v mnoha barevných variantách, velikostech a stylech, abyste si mohli prakticky neomezeně vybrat a vytvořit tak obývací pokoj snů.

Pohovky, gauče a sedací soupravy do obývacího pokoje

Obývací pokojby měl být oázou klidu a odpočinku, proto by v něm neměl chyběl čalouněný nábytek. Praktický, pohodlný a funkční. Tohle vše by měla mít Vaše pohovka, gauč nebo sedací souprava.

číst více ↓

Podkategorie

na stránce
- Pohovka – vzhledem ke své šířce se na ní vejde 2 až 4 osoby. Může mít funkci rozložení, kdy sedák zůstává na svém místě a vysune se šuplík s matrací.
- Gauč – podobně jako pohovka se na ní sedne 2-4 osoby. Nejčastěji má funkci na přespání a slouží i jako gauč s úložným prostorem. Díky ní si můžete odpoledne na ní zdřímnout anebo využít na přespání pro hosty. Také opěradlo a sedák je možné sklopit.
- Sedací soupravy – čalouněný nábytek ve tvaru L nebo U. V závislosti na modelu má úložný prostor nebo funkci rozložení. Sedačky mají speciální zásuvky s matracemi, s jejich pomocí se vytvoří plocha na přespaní. Pravděpodobně to bude Váš největší kus nábytku v obývacím pokoji, a proto nezapomeňte zvážit správné rozměry.

Nábytek do obývacího pokoje

Neumíte si představit obývací pokoj bez krásné obývací stěny, která díky svým multifunkčním prvkům uspořádá prostor. K dispozici je i osvětlení, které ji perfektně doladí. Pokud budete potřebovat více úložného prostoru můžeme Vám nabídnout posuvné a rohové skříně. Nábytek do obývacího pokoje je nedílnou součástí vybavení této místnosti. V nabídce najdete také vitríny s osvětlením, které vytvoří příjemnou atmosféru. Jejich hlavním úkolem je udržet pořádek. Potřebujete další úložný prostor? Zvažte šatní nebo rohovou skříň.

Křesla do obývacího pokoje

Obývací pokojnení jen další místnost, ale místo, kde žijete a důležité zóna odpočinku. Mezi našimi křesly do obývacího pokoje nabízíme nadčasová křesla ve stylu Ušáka jako model Brownie, ale také křesla na relaxaci, taburety nebo retro křesla. Dokonalým doplňkem bude křeslo, který plní funkci opěrky na nohy a zároveň je místem na sezení.

Další nábytek do obývacího pokoje

Jestli ve Vašem obývacím pokoji chybí ještě další nábytek, který zajistí pořádek, podívejte se do naší nabídky vitrín, regálů a stolků. Opticky Vám zvětší obývací pokoj , zrcadla, která přivedou do pokoje denní světlo. Nezávisí na tom, jestli přestavujete obývací pokoj nebo vybavujete nový obývák, u nás vždy najdete ideální nábytek pro Vás.