Ložnice

 (Počet produktů: 1105)

Nábytek do ložnice

Spánkem většinou trávíme 1/3 našeho času, proto je velmi důležité promyslet uspořádání a zařízení ložnice tak, aby byla pohodlná, útulná a funkční. Spánek je především spojen s hlubokým odpočinkem po vyčerpávajícím dni plném práce, proto je velmi důležité, aby místo na spaní bylo barevně a harmonicky sladěné a přinášelo klid a patřičnou úlevu nervům. Naše ložnicové nábytkové sestavy jsou vyrobeny ve velmi příjemných a oku lahodících barvách, což nepůsobí klidně pouze na nervový systém, ale umožňuje také jednoduchým způsobem uspořádat sestavu do jakéhokoliv typu interiéru.

Problém s malou ložnicí?

V případě, že je vaše ložnice umístěna v menším pokoji, povšimněte si námi nabízených sestav ložnicových systémů. Individuální přístup ke každému zákazníkovi nás inspiroval k vytvoření tohoto typu řešení. Díky rozdělení našich nejlepších systémů na sestavy si můžete bez problémů vybrat jenom ten nábytek, který potřebujete a tak jednoduchým způsobem ušetřit užitnou plochu v ložnici. Všechny naše sestavy ložnicového nábytku spojuje stejná stylistika, výběr např. postele, komody nebo skříně v jednom stylu nebude tedy žádný problém. Jak je vidět, systémový nábytek vytváří široké pole k vytváření vlastních, původních uspořádání, a to i v malých pokojích. Nicméně, systémový nábytek je také skvělé řešení do velkých pokojů- v závislosti na vašich potřebách můžete vybranou sestavu doplnit o další poličky nebo skříňky a tak využít volný prostor a vnést do ložnice tak důležitou funkčnost.

číst více ↓

Podkategorie

na stránce

Do malých místností je vhodnější vybrat nábytek v jasné, jednolité barvě, která opticky zvětšuje prostor. Doporučujeme barvu, která se u našich zákazníků těší největší oblibě, a to je dub sonoma.

Jak vybrat vhodnou postel?

Přesto, že celá atmosféra ložnice je důležitá, nejdůležitější je vždy postel. I nejkrásněji zařízená ložnice ztrácí význam, pokud spíme na nepohodlné posteli. Vhodná postel by měla být dostatečně velká, aby spící osoba mohla spát bez omezení. V naší nabídce jsou zahrnuty postele různých velikostí, každý si může najít takový rozměr postele, který mu nejlépe vyhovuje. Potřebujete velkou manželskou postel? V našem obchodě máme modely, které disponují spací plochou dokonce 180/200. Samozřejmě nabízíme i stylové jednolůžka, které jsou více univerzální.

Nezbytnou a nesmírně důležitou součástí každé postele je matrace a rám. Rámy nabízené v našem internetovém obchodě jsou velmi dobře a pevně vyrobené a použití březového dřeva na robustní konstrukci zaručuje jejich dlouholeté používání.

O co méně problémů přináší výběr dobrého rámu, o to náročnější se zdá výběr vhodné matrace. Co by měla splňovat dobrá matrace? Základní otázkou, nad kterou bychom se měli zamyslet, jsou různé míry tvrdosti námi nabízených modelů. Dáváte přednost matraci měkké, středně tvrdé nebo tvrdé? V našem sortimentu nabízíme všechny typy, což vám ulehčí výběr matrace dle vašich potřeb. V rámci péče o vaše zdraví jsme se postarali o to, aby naše matrace byly antialergické a antibakteriální.

Důležité je také zamyslet se nad tím, zda chcete postel dřevěnou nebo čalouněnou. Dřevěná postel je klasika - prostý, minimalistický stylu, k jehož plusům patří přírodní barvy. Naproti tomu postel čalouněná působí elegantně a vkusně, navíc praktické čalounění zakrývá ostré hrany a zatepluje studené rámy postele. Bez ohledu na to, jaké modely preferujete, máme v naší nabídce bohatý výběr postelí všeho druhu.

Při výběru vhodné postele je také třeba vzít v úvahu její další doplňkové funkce, jako je například možnost zabudovaného úložného prostoru. Je to velmi výhodné řešení pro malé interiéry. Zabudované úložné prostory umožňují uschovat peřiny nebo deky na úkor dalšího užitkového místa, např. skříně. V naší nabídce naleznete bohatou nabídku postelí s úložnými prostory nebo šuplíky.

Mnoho námi nabízených modelů manželských postelí je dodáváno spolu s velmi praktickými nočními stolky. Výběr postelí s nočními stolky je velmi výhodným řešením, které umožňuje zachovat stylové uspořádání téměř bez námahy. Nemůžete nezmínit také praktickou stránku nočních stolků. Noční lampička, telefon, oblíbená knížka nebo jiné věci, které chceme mít po ruce, zcela určitě najdou své místo na nočním stolku.

Jaký další nábytek bychom měli mít v ložnici?

Během výběru sestavy nábytku do ložnice musíme vzít v úvahu také praktické skříně a komody.

Pevná a objemná skříň je základ každého šatníku. Je to také nepostradatelná součást ložnice. Ložnicová skříň by měla stylově ladit s ostatním nábytkem, který je v pokoji umístěn. Při výběru šatní skříně do ložnice se musíme zamyslet nad tím, jaká velikost bude pro nás dostatečná. Do velké ložnice doporučujeme obecně velkou čtyřdveřovou šatní skříň nebo šatní skříň s posuvnými dveřmi. Jedná se o velmi objemné skříně, které umožní bezproblémově zorganizovat náš šatník. V menších pokojích se dobře osvědčují skříně dvoudvéřové. Při pořizování šatních skříní určených do ložnic si všimněte mnoha nabízených modelů se zrcadlem. V našem sortimentu naleznete jak skříně s klasickým, velkým a velmi funkčním zrcadlem, tak i modely sofistikovanější, co se týče stylu, u kterých zrcadlo plní pouze doplňkovou dekorační úlohu.

Komoda do ložnice je nábytkem mnohofunkčním. Není to jen praktický nábytek, který umožňuje rychle a jednoduše zorganizovat oblečení nebo prádlo, ale také prvek, který plní vyložené dekorativní funkci – vonící květiny ve váze postavené na komodě zcela určitě dodají kouzlo každé ložnici.

Bohatý sortiment našeho obchodu umožňuje precizní výběr vhodného nábytku do vaší ložnice. Mnohost stylů a barev zaručuje, že nabídku šitou na míru máte na dosah ruky!