Zákaznický servis:

Reklamace:

Výrobce nábytku - Mirjan 24

Vítejte, milý zákazníku, jsme velmi rádi, že jste s námi. Znamená pro nás velmi mnoho, že jste se rozhodl nás navštívit a věnovat nám trochu svého drahocenného času. Víme, že Váš čas je k nezaplacení a proto se snažíme udělat všechno, co je v našich silách, abyste bez problémů našel to, co hledáte. Jednou z nejlepších věcí v našem životě je zákazník, který má s naší firmou pouze pozitivní zkušenosti. Není to jednoduchý úkol, ale splnění těžkých úkolů poskytuje to největší uspokojení. Poučili jsme se a konkrétně se zaměřili na očekávání našich zákazníků. Snažíme se pečlivě rozvíjet každý aspekt, který vede k jejich splnění. Jaký to má efekt? Přečtěte si dále…

25 let zkušeností

Jaký dojem na vás udělá dvacet let starý automobil, jehož kapota je v ideálním stavu, motor běží hladce a bez sebemenších problémů? Svědčí to o kvalitě auta i jeho majitele. Naše firma funguje a rozvíjí se už 25 let a nepřetržitě pracuje na všech“ frontách“. V našem případě je každý rok velkým krokem kupředu, který s sebou nese další rozvoj a zlepšování kvality nabídky

Nábytek pro každého

Určitě víte, že u nás můžete koupit nábytek různého typu. Možná už víte, co byste si chtěli koupit, ale zcela určitě nevíte, kolik úsilí stojí za naší nabídkou. Každý výrobek, na který se díváte, je pečlivě promyšleným návrhem. Při přípravě našeho sortimentu zvažujeme, zda je to opravdu to, co si naši zákazníci přejí a zda jim můžeme nabídnout dobrou cenu. Tyto otázky nám mimo jiné pomáhají připravit zajímavou nabídku na míru pro každého, kdo nás navštíví.

Bezpečí na každém kroku

Náš zákazník je chráněn obchodními podmínkami, které připravila právnická kancelář. Vždy má přístup ke všem informacím, které se týkají jeho objednávky. Každá objednávka je zpracována s velkou péčí, a to od momentu vytvoření objednávky až po její doručení zákazníkovi domů. Další výhodou je možnost vrácení zboží do 30 dnů.

Výrobce nábytku

Historie naší výroby začala s malým osazenstvem a výrobou pouze několika kusů nábytku. Výborný smysl pro navržení nábytku a jeho pečlivé zpracování získalo v krátké době velký zájem zákazníků a několik stovek objednávek. Jednalo se o silný podnět, který dal pevné základy pro rozvoj firmy. V současné době se jedná o 25 let prosperující firmu, která úspěšně prodává desítky tisíc kusů nábytku do domácností po celé Evropě i mimo ni. Nic takového by nebylo možné, kdybychom nebyli odborníci ve svém oboru. Bez významu není ani naše otevřená mysl. Pomáhá nám rychle reagovat na změny a přizpůsobit se jim. Díky tomu jsme schopni efektivně rozpoznat nové trendy a obratně je využít. Naše zákazníky jsme stále schopni zaskočit stále novou nabídkou. Drahý zákazníku, tím, že jste se rozhodl koupit nábytek firmy Mirjan, přikládáte malý kamínek do její historie, za to Vám děkujeme a na oplátku zaručujeme vaši plnou spokojenost s výběrem našeho nábytku.

Vlastní doprava

Nejkvalitnější služby můžeme zajistit pouze díky zachování plné kontroly nad procesem realizace. Díky tomu zajišťujeme dopravu u nás objednaného nábytku vlastními silami. Tým odborníků z oblasti logistiky se stará o to, aby byl nábytek doručen vždy včas a v neporušeném stavu. Více než 120 vozidel rozváží nábytek a brání jeho hromadění na skladě. Staráme se také o to, aby náš zákazník byl plně informován o stavu objednávky a termínu dodání. Stále zkoumáme a analyzujeme tento proces, abychom byli schopni objednaný nábytek doručit nejlepším vhodným způsobem. Výsledkem je každoroční lepší hodnocení dopravy. Je to pro nás velkou motivací, která nás ponouká zvyšovat laťku ještě výše. Každý rok si přejeme překvapit naše zákazníky dalším zvyšováním kvality naší nabídky.

Pečlivě vybíraný materiál

Náš nábytek navrhujeme sami od začátku až do konce. Rozhodujeme také o tom, který materiál u čalouněného nábytku použijeme. Materiál je téma, které dokonale známe. Provozujeme vlastní velkoobchod s potahovým materiálem Mir-Tex, který funguje 15 let a neustále se rozvíjí a prosperuje. Díky tomu jsme získali ohromné zkušenosti v oblasti potahových materiálů a víme, jak je využít. Při vytváření nového projektu vybíráme ze stovek materiálů, abychom vybrali ten, který bude nejlépe vyhovovat. Není to jednoduché, protože chceme vždy docílit mistrovského efektu. A to nejen vizuálního, chceme také zajistit dobrou kvalitu a rozumnou cenu nábytku. Musíme se pochválit, protože našim specialistům se daří. Při prohlížení naší nabídky si zcela jistě všimnete, jak široký barevný výběr čalouněného nábytku nabízíme.