Šatní skříně

 (Počet produktů: 423)
na stránce

Skříně

Naše nabídka skříní se skládá ze stovky výrobků. Díky tomu u nás najdete vhodný model nezávisle na vámi stanovených požadavcích.

Aby vybraná skříň byla plně uspokojující a mohla zcela plnit určenou roli, je třeba zvážit několik následujících hledisek.

Pokoj

V kterém pokoji bude skříň stát?

Je to velmi důležitá otázka, protože ne každá skříň bude stejně dobře vypadat např. v obývacím pokoji, ložnici nebo předsíni.

Jestliže hledáte šatní skříň do ložnice, zamyslete se nad tím, jaké bude mít rozměry nebo barvu. Pojme opravdu dvoudvéřová skříň s posuvnými dveřmi vaše oblečení? A možná se spíše osvědčí čtyřdvéřový šatník, do které se vejde i žehlící prkno?

Neméně důležitý bude i výběr barvy. V tom případě doporučujeme, aby barva byla jemná a přinášející klid. Nejlépe se v této roli osvědčuje bílá barva ve spojení s např. barvou dubu sonoma. Důležité je, aby zabarvení nábytku ladilo se zbývajícími částmi ložnice a vytvořilo komfortní podmínky pro odpočinek.

Pokud hledáte skříň do předsíně, je důležité zvolit skříň vyrobenou z tlusté LTD desky, která bez problému vydrží intenzivní užívání spojené i s případnými nárazy. Určitě jste se o tom několikrát přesvědčili při početné návštěvě, kdy chodba pukala ve švech.

Přesvědčte se, že vybraná skříň pojme vaše zimní bundy a také boty. Všechny nabídky našich skříní zahrnují i obrázek vnitřního uspořádání, proto bude ověření mimořádně jednoduché. U některých modelů si můžete doobjednat police nebo místo nich vybrat šatní tyč.

Může se stát, že skříň bude stát v dětském pokoji. V tom případě se postarejte o živé a veselé barvy, které vašemu dítěti budou navozovat dobrou náladu. Prohlídněte si modely skříní s čelními deskami vyrobenými v různých atraktivních stylech povzbuzujících fantazii dokonce i starších členů domácnosti.

Tvar skříně

Velmi důležitou vlastností je vybraný typ skříně.

Rohová skříň vypadá velmi esteticky. Většinou nabízí velký prostor pro vaše oblečení a předměty, a to ji činí velmi praktickou. Část z našich skříní v dětské a studentské kategorii zahrnuje v ceně i vnitřní LED osvětlení. Nevýhodou rohových skříní je, že musí stát v rohu místnosti, což znemožňuje případné budoucí přemístění nábytku.

Skříň s posuvnými dveřmi/vícedveřová se jeví jako nejlepší výběr. V naší nabídce najdete desítky modelů v různých kombinacích, rozměrech i barvách. Zároveň nabízí velký prostor, který je dostupný z každého místa skříně. Velkou výhodou je jejich tvar, který umožňuje její umístění k jakkoli široké stěně nebo doladění k ostatnímu nábytku. Je nábytkem, který má výhody na mnoha frontách a proto má nad rohovými skříněmi stále převahu.

Doplňky

Co dále tvoří dobrou skříň?

Za zvážení stojí výběr šatní skříně se zrcadlem. Tato verze nejen že opticky zvětšuje pokoj, ale také pomůže v rychlé kontrole, zda jsme si dobře uvázali kravatu a oblékli správně bundu. V naší nabídce najdete mezi jinými skříně se zrcadlem ve tvaru kola nebo klasického obdélníku. Máme také verze, u kterých zrcadlo pokrývá celý povrch dveří nebo např. jedno křídlo dveří. Určitě si vyberete něco pro sebe.

Kolikrát jste hledali něco v zákoutích vašeho šatníku a museli jste sáhnout po baterce nebo telefonu. Na to můžete zapomenout ve chvíli, kdy se rozhodnete pro skříň, která je vybavena LED osvětlením. Od teď už vám hledání v nejhlubších koutech skříně zabere jen okamžik.

Drazí zákazníci, jak vidíte, máme všechno, co potřebujete spolu s výhodnými cenami. Když už si stanovíte výše zmíněné hlediska a rozhodnete se pro některou z našich skříní, jsme si jisti, že spokojenost s vaším nákupem bude stoprocentní.