Obývací stěny

(Počet produktů: 222)
na stránce

Obývací stěny

Rozhodli jste se pro nákup obývací stěny a narazili jste na náš obchod? To se stává, protože se v nich dobře vyznáme a taky víme, jak se postarat o naše zákazníky.

Naši nabídku jsme vytvořili na základě výběru moderních i klasických obývacích stěn. Záleží nám na tom, aby zákazníci našli svůj model bez ohledu na jejich zaměření. Jestliže si stále ještě nejste jisti, jaký je ten váš model, seznamte se, prosím, s naším úvod k nabídce.

Určete svůj styl

Rádi sledujete nejnovější trendy oceňujete stylové zpracování? V tom případě máme něco pro vás. Prohlédněte si moderní obývací stěny z produktové řady Lofter. Vyznačují se minimalistickou formou, mnoha možnostmi sestavení a příznivou cenou.

Další, stejně zajímavou variantou je obývací stěna Brita. Studené barvy v kombinaci s čelními lesklými povrchy přináší skvělý efekt. Velkou výhodou této obývací stěny jsou také objemné vitríny, v kterých schováte kdeco.

A to je zatím jen malá část z naší nabídky módních obývacích stěn, proto se určitě dále porozhlédněte.

Myslíme také na zastánce klasických a praktických obývacích stěn. Není důležité, jakou částkou disponujete, u nás najdete vše, co potřebujete.

Obývací stěna Twist – skvělý výrobek v porovnání ceny a kvality zpracování. Umožní lehce zorganizovat prostor pro televizor, domácí kino a další příslušenství s tím spojené. A možná disponujete větší peněžní částkou, v takovém případě vám doporučujeme prohlédnout si naši obývací stěnu Baros, která překvapí objemností a kvalitou zpracování. Pokud se vám nelíbí naše již připravené nabídky, pak je třeba promyslet několik otázek a přejít k samostatnému hledání.

Realizace obývací stěny

Jsou vaše stěny problematické? Nebo do nich nechcete z nějakého důvodu zasahovat? V takovém případě se můžete rozhodnout pro volně stojící modely, např. módní obývací stěna Tower nebo Amber.

Pokud takový problém nemáte, čeká na vás přes 200 variant. Každá z nich je výjimečná nebo přinejmenším hodna pozornosti. Tento počet se může někomu jevit jako zahlcující, v tom případě se více zaměřte na detaily, abyste mohli rovnou odmítnout ty, které pro vás nejsou zajímavé.

Detaily

Zamyslete se nad tím, jestli chcete, aby vitríny byly prosklené nebo plné. Sklo je vhodné v případě, kdy rádi vystavujete předměty různého druhu jako např. fotografie, porcelán, ocenění za úspěchy nebo alkohol.

Plně zakrytá obývací stěna umožní naopak předměty ukrýt, stejně tak jako nepořádek, který nechcete ukazovat. Matné nebo lesklé? Lesklý povrch čelních dvířek jednoznačně vede na trhu a vypadá velmi efektně. Je třeba věnovat pozornost tomu, že jsou na nich viditelné stopy prstů a jiné skvrny, které efekt lesku narušují. Jestliže jste od přírody leniví, vyberte si raději čelní dvířka v matném provedení. Jestliže máte rádi moderní atmosféru, zvažte vylepšení vaší nové obývací stěny LED osvětlením. Velmi často je osvětlení vyrobeno v systému RGB, které bude váš nábytek osvětlovat v několika různých barvách.

Velmi často můžete, drazí zákazníci, v naší nabídce narazit i na obývací stěny, v které jsou zahrnuty i komody. Konkrétní informace naleznete v dolní části stránky o dané obývací stěně. Pokud se rozhodnete pro komodu, cena za dopravu se nemění a zůstává stále 0,- Kč.

V naší nabídce naleznete také modely, na které se vztahuje nabídka rychlého doručení. Takové výrobky doručujeme do 10 pracovních dnů.

Seznamte se s naší nabídkou.