Dětské vitríny

 (Počet produktů: 2)
Hlavním úkolem vitrín v pokoji pro mládež je uspořádání všech učebnic a knih tak, aby byli dekorací celé místnosti a zároveň převažovali nad běžně známým nepořádkem v dětském pokoji.

Moderní pokojové vitríny mají různé tvary, velikosti a funkce. Nejoblíbenější jsou prosklené vitríny, které mají obvykle v dodatkovém vybavení LED osvětlení. Dokonale ladí se současným vybavením interiéru, okouzlí nejen členy domácnosti, ale i hosty.

Uzavřené vitríny , nám dávají mnoho možností a praktických funkcí. Zajistí, že se na Vaši sbírku oblíbených knížek nebude prášit a dokonale zdůrazňují krásu každé knihovny, dokonce i té nejmenší.

číst více ↓

Při výběru vitríny na knihy, mějte na paměti velikost místnosti a styl. Co dělat, pokud nemáte prostor pro velké vitríny? V takovém případě bude ideálním řešením rohová vitrína, kterou můžete umístit do rohu místnosti. Zabere jen málo místa a konečně se Vám uleví.

Není to žádný podvod, většina možných uspořádání Vám poskytne velké prostory. To právě ona vitrína pro mládež může být použita jako dělící stěna tzv. „paravan“. Ve velkých místnostech ji můžete umístit doprostřed místnost,i čímž rozlišíte jednotlivé zóny v pokoji pro mládež, pokoj je pak rozdělen na zóny : spací, vzdělávací a zábavnou.

Dostupné jsou rovněž vitríny, které mají dodatečné šuplíky, poličky a skříňky, ve kterých je možné uložit nějaké maličkosti a dokonce i oblečení! Protože je tato vitrína skvělým místem pro uložení nejen knih, dekorací a suvenýrů dovezených z dovolené.
Možností je mnoho, stačí je pouze správně využít.

Vitríny po mnoho let nevyšli z módy. Jejich popularita se nezmenšuje, navzdory změnám, které určují trendy. Na trhu jsou dostupné jak klasické, moderní, nízké i vysoké, stejně jako lesklé, visící a stojaté. Navíc tento nábytek má nepochybnou pověst pro nadčasový, univerzální a funkční kus nábytku, který nám bude sloužit po mnoho let.