Rohové sedací soupravy

(Počet produktů: 293)
na stránce

Sedací souprava do obývacího pokoje plní hlavně odpočinkovou funkci. Zaujímají hlavní místo v obývacím pokoji a zároveň zpříjemní ve Vašem domě hostům návštěvu. Můžete si užít společné sledování televize se svými přáteli nebo dlouhé příjemné rozhovory při kávě. Díky tomu, jak je sedací souprava prostorná si můžete pozvat mnoho přátel na návštěvu.

Námi prezentované sedací soupravy do obývacího pokoje se budou dokonale hodit do Vašeho interiéru. Připravili jsme pro Vás nabídku, ve které najdete mnoho modelů nábytku k relaxaci , v různých rozměrech, funkčním využití a s mnoho barevnými variantami.

Sedací soupravy do obývacího pokoje se spací plochou

Spánek je velmi důležitá součást dne, kde si máme odpočinout a zregenerovat síly po náročném dni. Většina našich sedacích souprav má spací plochu. Snadným rozložením sedací soupravy ji rychle přeměníte na oblíbenou postel. Vysokoelastická pěna, která je v sedadle Vám poskytne vysoký komfort při odpočívání. Po rozložení Vám nabídne mnoho prostoru na spaní a díky tomu může sloužit jako manželská postel. Složení sedací soupravy je velmi snadné a jednoduché, takže během chvilky budete hotovy a můžete znovu přivítat hosty. Výhodou může být i úložný prostor, kde můžete schovat ložní prádlo, polštáře nebo deky. Některé pohovky z naší kolekce čalouněného nábytku mají zadní část sedací soupravy čalouněnou, a proto ji můžete umístit kdekoliv v místnosti.

Sedací souprava ve velkém stylu

Již dlouho je známo, že interiérům Vašich bytů vládne moderní styl. Zajímavé tvary, inovativní barevné kombinace, výrazné designové prvky – to jsou naše sedací soupravy do obývacího pokoje. Mají velké kvalitní polštáře, které doplňují charakter nábytku pro odpočinek. Hliníkové nožky, které často najdete u těchto typů nábytku, zdůrazňují jedinečnost modelů nábytku.

Hra barev

Sezóna dvoubarevného čalouněného nábytku právě kvete. Kombinace šedé s výraznou červenou nebo jasnou bílou vytváří fenomenální efekt. Sedací soupravy do obývacího pokoje vypadají krásně ve velkých prostorných místnostech, kde vytváří elegantní design. Když chcete zdůraznit charakter Vašeho obývacího pokoje, stojí za to zvolit model v kontrastních odstínech, například v bílé a červené, bílé a černé nebo fialové a černé. V moderním stylu není potřeba přidávat mnoho doplňků, stačí jeden nebo dva zajímavé doplňky, které budou na strategickém místě pokoje a krásně ho doladí.

Existují také fanoušci glamour stylu, který definuje krásu. Více oválných tvarů, jemná látka, pastelové barvy a plyšový materiál – takové sedací soupravy také najdete v našem obchodě. Za pozornost stojí třeba sedačka Gustavo, která Vám perfektně zapadne do designu Vašeho obývacího pokoje.

Materiál je velmi důležitý, proto je nutné sladit tkaninu s Vašimi potřebami. Disponujeme materiály: samozhášivými, voděodolnými, snadno se čistícími tkaninami a příjemnými na dotek, a jsou bezpečné pro alergiky. Jsou kvalitní a odolné vůči slunečnímu záření. Mají antibakteriální certifikáty.

Závěr

Sedací soupravy do obývacího pokoje budou naprosto perfektní v jakékoliv místnosti. Stabilní dřevěný rám zajišťuje celou konstrukci nábytku. Ve spojení s designovým konferenčním stolkem který doplní design obývacího pokoje to bude vypadat skvěle. Široká nabídka sedacích souprav Vás jistě osloví.

Záruka na veškeré modely je záruka 24 měsíců.