Internetový obchod s nábytkem Mirjan24 – Seznamte se!

Vítame Vás drahý kliente, jsme velmi rádi, že jste s námi. Velice si vážíme Vaší návštěvy na našem eshopu, kde jste se rozhodl strávit svůj drahocenný čas. Vážíme si této skutečnosti a uvědomujeme si, že Váš čas je nenahraditelný, proto děláme vše co je v našich silách, abychom Vám poskytli ten nejlepší způsob jak najít přesně to, co hledáte. Měli byste vědět, že si velmi vážíme spokojenosti našich zákazníků a děláme vše pro to, aby Vaše zkušenosti s firmou Mirjan24 byly jen a jen pozitivní. Není to jednoduché, ale plnění těchto náročných úkolů je pro nás největším naplněním. Zpracovali jsme “domácí úkol” a podrobně jsme si prošli očekávání zákazníků a každý poznatek jsme si pečlivě zaznamenali abychom jim mohli vyhovět. Jaký je výsledek? Zveme Vás ke čtení dále

30 let zkušeností

Jaký dojem na člověka dělá 20 leté auto, které má bezvadný stav laku , perfektní chod motoru a bezproblémový stav odpružení? Vypovídá to o kvalitě auta, ale take majitele. Naše firma funguje a rozvíjí se již 30 let a neustále pracuje na svých kvalitách. V našem případě je každý rok velkým krokem vpřed, po kterém následuje vývoj a stale se zlepšující kvalita nabídky.

Nábytek pro každého

Určitě již víte, že u nás můžete zakoupit různé typy nábytku. Možná take víte co byste chtěli zakoupit, ale určitě nevíte kolik naší snahy stojí za danou nabídkou. Každý produkt, který sledujete je pečlivě promyšlenou nabídkou. Při výběru sortimentu zvažujeme, zda je to to, co od nás naši klienti očekávají, zda je to ta nejlepší cena, kterou můžeme nabídnout? Tyto úvahy nám mimo jiné umožnily připravit atraktivní nabídku šitou na míru každému, kdo náš obchod navštíví.

Bezpečí na každém kroku

Náš klient je chráněn předpisy připravenými advokátní kanceláří. Vždy existuje přístup k úplným informacím k objednávce. Každá objednávka je zpracována s velkou zodpovědností. Od momentu jejího vytvoření do momentu jejího doručení. Další výhodou je možnost vrácení zakoupeného nábytku v termínu 14 dnů.

Logistické centrum Mirjan24

Moderní Logistické Centrum je dalším krokem v strategii rozvoje společnosti Mirjan24. Desítky tisíc produktů na skladové zásobě představují silnou tržní výhodu, která posiluje naši pozici lídra v nábytkářském odvětví. Díky němu můžeme zajišťovat našim obchodním partnerům stálou dostupnost produktů a plynulost v realizaci objednávek. Moderní logistické centrum se nachází v nové lokalitě v obci Mroczeń a nabízí 30 000 m2 skladové plochy. Prostorná infrastruktura otevírá nové možnosti a významně urychluje čas realizace dodávek. Budova splňuje nejvyšší standardy skladování produktů.

Łęka Mroczeńska – Sídlo firmy

V malém městě – Łęce Mroczeńskiej, ve kterém se nachází sídlo společnosti, jsou také kanceláře a výrobní linka. Právě zde jsou přijímány online objednávky a také rovnou vyráběny produkty z našeho internetového obchodu. Vše se zpracovává podle příchozích objednávek, - podle typu a času přijetí. Na správné a bezproblémové fungování výrobní linky dohlíží řada kvalifikovaných zaměstnanců, kteří neustále kontrolují vysokou kvalitu našich produktů.

Sklad v Mosonmagyaróváre

Zajistili jsme, aby naše produkty byly dostupné téměr v celé Evropě. Proto také máme sklad o rozloze 2400 m2 v Mosonmagyaróváre díky kterému můžeme v Maďarsku poskytovat vysoce kvalitní služby. V tomto skladě je uložen nábytek pro koncové zákazníky. Objednávky doručujeme vlastní bezpečnou dopravou.

Sklad v Bukurešti

Jedna z priorit firmy Mirjan24 je rychlé vyřízení objednávek. Pro tento úkol je nezbytná skvěle fungující síť skladů. Mezi nimi je take sklad v Bukurešti. Slouží k překládce nábytku a také ke skladování topových produktů. Díky tomuto skladu můžeme v určitých regionech Rumunska doručit některé objednávky do 24H. Sklad se nachází na adrese Strada Constructorilor 10, Dâmbovița – 130086, má plochu 1400 m2 a pracuje v něm 12 lidí.

Sklad v Baia Mare

Rumunské Baia Mare je skvěle napojené místo, kde se nachází další sklad. Snadný přístup k síti krajních silnic významně zlepšuje přepravu zboží a velmi urychluje čekací doby na dané objednávky. Sklad má vice než 2500 m2 úložného prostoru díky čemuž můžeme nabízet nábytek s dodáním do 24 hodin! O správnou realizaci dodávek se stará 15 profesionálů jejichž cílem je rychlé a bezpečné přijímání a doručování zákazníkům.

Naše firma

Kancelář

Výroba

Logistika