Do Vánoc
Spodní kuchyňská skříňka s policemi Woodline 30 D ZAK BB

Spodní kuchyňská skříňka s policemi Woodline 30 D ZAK BB

1 584 Kč

Dodání: do 10 pracovních dnů

Doprava: zdarma

Ježíšek se bude snažit, ale je možné, že to už nestihne. Při tomto zboží Vám už neumíme na 100% garantovat dodání do Vánoc.

Barva: 

Možnost vynesení zboží nebo asistence při vynesení zboží za příplatek. Ohledně ceny za vynášku budete kontaktováni operátorem infolinky telefonicky před potvrzením objednávky.

Více informací

Kuchyň je důležitou součástí každého domu a bytu. Zde vaříme a často také trávíme čas se svými blízkými při společných jídlech. Proto stojí za to se postarat o vybavení, které bude podporovat řadu úkolů prováděných v kuchyni. Kuchyňská linka Woodline do těchto požadavků bezpochyby zapadá.

Nábytek je vybaven symetrickými otevřenými policemi a upřednostňuje skladování potřebného příslušenství v kuchyni, jakož i zobrazení doplňků a dekorací. Díky kompaktním rozměrům je úzká kuchyňská skříň také skvělým způsobem, jak na konci řady skříní uspořádat vybrání nebo volný prostor.

Rozměry:

  • šířka: 30 cm,
  • výška: 72 cm,
  • hloubka: 55 cm

Provedení:

  • korpus: 16 mm laminovaná deska - barva: dub lancelot - lemování melaminem,
  • pracovní deska není zahrnuta v ceně,
  • do skříňky se vejde 30 cm dlouhá pracovní deska - možnost zakoupit pracovní desku - zde - hloubka skříně s pracovní deskou bude 60 cm

Záruka: 24 měsíců

Parametry produktu

Šířka 30
Výška 72
Hloubka 55
Záruka 2 roky
Počet krabic 1
Hmotnost (kg) 11

Komentáře

Napsat komentář

Příslušenství

Mohlo by Vás zajímat